CUVÂNTUL MANAGERULUI
        
        
          Recunoscuta ca SCOALA EUROPEANA, Scoala Gimnaziala Nr.11 „Stefan Octavian Iosif” Brasov confirma traducerea misiunii sale, creându-si managementul condus de valorile pe care le aplica în cadrul organizatiei, dezvoltând dimensiuni fizice si mentale, fixându-si ca zone de preocupari inovarea în materie de calitate, creativitate, leadership, adaugându-le acestora dimensiunea spirituala.

          Scoala Gimnaziala Nr.11 „Stefan Octavian Iosif” Brasov, actionând cu convingere în directia explorarii în profunzime a dimensiunii spirituale, a promovat valorile universale (dragoste, integritate, justitie, relatii de sprijin) si nationale, manifestând preocupare pentru recuperarea acestor valori si pentru promovarea autenticului.
          Privind scoala ca pe un „loc în care fiecare generatie îsi preda mai departe valorile”, am dorit sa cream de fiecare data valoare, spre beneficiul generatiilor urmatoare, urmând modelul propus de Augusto Cury:
        Un profesor bun îsi educa elevii pentru o profesie, un profesor fascinant îi educa pentru viata. Profesorii fascinanti sunt profesionisti revolutionari. Nimeni nu stie sa le evalueze puterea - nici macar ei însisi. Ei schimba paradigme, transforma fara arme destinul si sistemul social al unul popor - numai si numai prin pregatirea elevilor pentru viata, oferindu-le ideilor lor.”                       

                                                                    
Noutati

ANUNT - concurs INGRIJITOARE / FEMEIE DE SERVICIU - iulie - august 2016

Graficul  desfasurarii inspectiilor la clasa  - titularizare 2016 - EDUCATIE FIZICA SI SPORT

Graficul  desfasurarii inspectiilor la clasa  - titularizare 2016 - MATEMATICA

ANUNT: In atentia absolventilor Scolii Gimnaziale Nr. 11 "St. O. Iosif" Brasov  - SEFI DE PROMOTIE

Concursul de CHIMIE "Raluca  Ripan" 2016 - program

Criterii de departajare Concurs de Chimie "Raluca Ripan" 2016

Metodologie olimpiade

Tabel nominal cu personalul Scolii Ginmaziale Nr. 11 "St. O. Iosif" Brasov

Programarea lectiilor pentru pretransfer  aprilie 2016

Elevi respinsi etapa I faza II pentru anul scolar 2016-2017

Elevi admisi in clasa pregatitoare etapa I faza II pentru anul scolar 2016-2017

Elevi admisi in clasa pregatitoare etapa I faza I pentru anul scolar 2016-2017

Rezultate CONTESTATII OLIMPIADA de LIMBA SI LITERATURA ROMANA, etapa judeteana, 27 februarie 2016

REZULTATE OLIMPIADA de LIMBA SI LITERATURA ROMANA - etapa judeteana, 27 februarie 2016

Posturi 2016-2017

27 februarie 2016 - Ziua portilor deschise

Strazile arondate SCOLII GENERALE NR. 11 "St. O. Iosif BRASOV"

PROIECT ERASMUS+  "Lively English" 2015-2017

TITULARIZARE 2015 - GRAFICUL DESFASURARII INSPECTIILOR LA CLASA - invatatori

TITULARIZARE 2015 - GRAFICUL DESFASURARII INSPECTIILOR LA CLASA - matematica

14 februarie 2015 - ZIUA PORTILOR DESCHISE

In anul scolar 2015-2016, conform planului de scolarizare, la clasa pregatitoare se vor organiza 4 clase (25 elevi / clasa).

Rezultatele concursului EVALUARE IN EDUCATIE, 6.XII.2014

GRAFICUL DESFASURARII INSPECTIILOR SPECIALE LA CLASA

Inscrierea in invatamantul primar pentru anul scolar 2014 - 2015 (clasa pregatitoare)

PROIECT COMENIUS 2013-2015  "THE SEASONS"

Liste - clasele pregatitoare

Liste - clasele I

Liste - clasa a V-a


PROCEDURA PRIVIND VIZUALIZAREA LUCRARILOR DE CATRE CANDIDATI / PARTINTI / REPREZENTANTI LEGALI AI ACESTORA  IN URMA EXAMENULUI DE EVALUARE NATIONALA 2013

Programul Mondial  ECO SCOALA

PROIECTUL COMENIUS 2012 -  2014 "FOREST AND SUSTAINABILITY - TIME TO LEARN AND ACT"

Lista elevilor admisi in clasa pregatitoare 2013-2014

Rezultate inscriere in clasa pregatitoare Etapa I, Faza a II-a

Rezultate la CONCURSURI si OLIMPIADE SCOLARE 2012-2013

CLASA PREGATITOARE 2013-2014

23 februarie 2013 - ZIUA PORTILOR DESCHISE


Documente CEAC

Bucuriile toamnei


Deschiderea festiva a anului scolar 2012-2013 va avea loc luni, 17 septembtrie, ora 9.

Rezulate admitere 2012

SCOALA ALTFEL  2012

25 februarie 2012 - ZIUA PORTILOR DESCHISE

Macheta proiect incadrare

Proiectul COMENIUS "Learning about heroes through legends"

Rezultatele admiterii 2011
SCOALA GENERALA NR. 11 "St. O. Iosif" BRASOV
SCOALA GENERALA NR. 11 "St. O. Iosif" BRASOV
Home     Prezentare      Echipa manageriala      Cultura organizationala      Resurse       Proiecte educationale       Activitati extracurriculare        Rezultate        Contact
SCOALA   EUROPEANA  2010
SCOALA   EUROPEANA  2010
DIRECTOR,                            prof. dr. Albu Tudorita
STRAZILE ARONDATE SCOLII GENERALE NR.11 „STEFAN OCTAVIAN IOSIF” BRASOV

strada BRÂNDUSELOR - nr.85 -89
strada BUSUIOCULUI
strada CRINULUI
strada GRÂULUI
strada HORTENSIEI
strada LALELELOR
strada LAMÂITEI
strada MAGNOLIEI (alee)
strada MICSUNELELOR
strada MIMOZEI (alee)
strada SALVIEI
strada FREZIEI
strada ROZELOR de la nr.11 la sfârsit
strada TOPORASULUI
strada VIOLETELOR (alee)
strada VIORELELOR
strada ZIZINULUI - numerele fara sot, de la nr.63 pâna la nr.97
strada CEFERISTILOR
strada DACIA
strada BOGDAN ALEXANDRU
strada DREZINEI
strada FANIONULUI
strada FLORILOR
strada FOCHISTILOR
strada HARMANULUIde la nr.49 si 72- 90 numerele pare si de  la   90 pâna la sfârsit toate numerele.
strada 11 IUNIE
strada LOCOMOTIVEI
strada MECANICILOR
strada PAVILIOANELECFR
strada Ing. ANGHEL SALIGNY
strada SEMAFORULUI
strada TELEGRAFULUI






PROCEDURA PRIVIND VIZUALIZAREA LUCRARILOR DE CATRE CANDIDATI / PARTINTI / REPREZENTANTI LEGALI AI ACESTORA  IN URMA EXAMENULUI DE EVALUARE NATIONALA 2013

1. Afisarea procedurii elaborate de I.S.J. Brasov pe site-ul scolii si la avizierul scolii - Termen: 10.07.2013

2. Înfiintarea unei comisii în vederea punerii la dispozitia parintilor  lucrarile solicitate - Termen: 11.07.2013

3. Primirea solicitarilor din partea parintilor prin Centrele de Examen  - Termen: 15.07.2013 - în intervalul orar 10,00 - 14,00.

4. Comisia unitatii pune la dispozitia parintilor  lucrarea solicitata, supervizeaza procesul de vizualizare a lucrarilor.

5. Comisia nu va permite scoaterea lucrarilor în afara Centrului de Evaluare.

6. Comisia preia lucrarea si o arhiveaza alaturi de celelalte documente referitoare la Examenul de Evaluare Nationala.

DIRECTOR,
prof. dr. Albu Tudorita




 
27 februarie 2016 - ZIUA PORTILOR DESCHISE

14 februarie 2015 - ZIUA PORTILOR DESCHISE

 
TABEL CU ELEVII CLASEI PREGATITOARE A

Program prelungit INV. TULPAN NELIA

1 AGRIPINA ROBERT
2 BALASCUTA STEFAN
3 BALINT ROBERT ERIC
4 BARBIERU ELENA
5 BIRSA IULIA MARIA
6 BOLONI RUXANDRA  MARIA
7 COSTACHE MARIA
8 FILIP ANDREI TUDOR
9 GEISLER EMMA MARIA
10 GORINCU EDUARD
11 HOHOIU ROBERT MATEI
12 LUCACI MARA
13 NECHIFOR IULIA DANIELA
14 NECHITA SILVIA IOANA
15 PASCU ALEXANDRU
16 PELIN ALEXANDRA
17 PETCU ANDRADA MARIA
18 PETRACHE TEODORA
19 POP ANA MARIA
20 POPA SABINA RUXANDRA
21 POPESCU MARIA TEODORA
22 RASCANU DENISA GABRIELA
23 ROSU ANA MARIA
24 RUNCEANU ANDREI
25 SANDU MIHAI
26 SUTO NORBERT
27 TABARA STEFAN
28 TANASE RAZVAN ROBERT
29 TOADER ROBERT ANDREI
TABEL CU ELEVII CLASEI PREGATITOARE B

Program prelungit - INV. GRIGORE CAMELIA

1. ACSINTE ANDREI
2. BALUTA RAUL
3. BORDEA VLAD
4. BUCUR ANA - MEDA
5. CAPOLNA TUDOR
6. CELMARE DARIUS ANDREI
7. CHIRTOACA IOANA
8. CRACIUN ANDRA
9. DRAGHICI DENISA
10. DRAGOMIR TANIA
11. DUMBRAVA ALEXANDRU
12. GIROVEANU BOGDAN
13. MEHEDINTU DIANA
14. MESA VLAD
15. MIHAILA DALIA
16. MOLDOVAN LUCA
17. MOSOR ANTONIA
18. PENCIUC TEODORA
19. POP ANDREI
20. POPA IRINA
21. POPOVICI BOGDAN
22. RACOVITA - PLESOIU ALEXANDRU
23. RAHOTA ELIZA
24. RAPOLTI-MARZELL ERIN
25. STANILOAIE MARIA
26. SULEA SARA
27. SUROIU IRINA
28. VELTAN PAUL DORIN
29. VLADESCU STEFAN BOGDAN
30. ZAHARIE ROBERT
TABEL CU ELEVII CLASEI PREGATITOARE C

Program prelungit INV. LONEAN DORINA

1. BACIU MATEO
2. BAIES CAROLINA
3. BERCARU DAVID
4. BILAN DENISA              
5. BURLACU MATEI
6. CAPATA ANDRA
7. CIRSTEA STEFAN
8. CLOPOTARU DENISA   
9. COMAN MIRUNA       
10. COROBIAN ROBERT
11. DAMEAN ANDREI
12. DUDAU ELENA
13. GAFTON ANDREI
14. GHINEA MATEI ALEXANDRU
15. GORBONOV RAUL
16. ILIE ANDREI PAVEL      
17. IONESCU CEZAR
18. PARASCHIV ADRIAN
19. PARASCHIV ALEXANDRU
20. PARVU JESSICA RIHANNA
21. PORA RAUL MIHAI
22. RADUCU IOANA            
23. TANGERICA ANDREEA MARIA
24. VLAD ANDREI
25. VLAD CATALIN
26. VLAD DAMIAN
27. BIRO
TABEL CU ELEVII CLASEI PREGATITOARE D

Program normal -  inv VIZITIU ANISOARA

1. ANGHEL ANAMARIA
2. BOERIU BOGDAN
3. BRATU DARIUS             
4. BUNICA ANDRA
5. CHELARU DIANA
6. CHELBA DARIUS
7. CIOBANU GIULIA
8. CIOBOTEA DENISA
9. COLICA IANIS
10. CRETU ANDREI
11. CRETU GABRIEL           
12. LAUTAR CAMELIA
13. MELINTE SEBASTIAN
14. MOISE MATEI
15. NEMES DANIEL
16. OSEPCIUC RAUL            
17. PACURAR JASMINE ANA
18. PADURE ADELINA
19. PARPALEA DRADOS      
20. PASCU MARIA
21. PERSOIU - TARATU STEFAN - VLAD
22. POPA ANDI
23. RADULESCU BOGDAN
24. STOICA THEODOR
25. TOHONEANU BOGDAN
26. TUDORESCU FABIAN
27. VAROI GEORGIANA
28. ZUGRAVU DARIA CRISTINA
TABEL NOMINAL CU ELEVII CLASEI  I  A - 2013-2014

PROGRAM PRELUNGIT     INV. TOTH - DIMCEA ALINA

1 BENGA ADRIAN
2 BOERIU MARA
3 BOTEZATU VLAD
4 CONSTANTINESCU ELIZA ELENA
5 COSTEA ANTONIA MARIA
6 COZMA BEATRICE
7 CUCU SARA
8 DOGARU MATEI
9 DURUS MARIA SOFIA
10 ENEA DARIUS

11 GARAOIU DIANA ALEXANDRA
12 HOPÂRTEANU ALEXA
13 HORNICAR DAVID MIHAIL
14 HUTANU MEDEEA MARIA
15 MATEI TUDOR PETTRUT
16 MOLDOVAN ALEXANDRU
17 NITU DELIA MARIA
18 OANCEA MATEI
19 OANCEA TIMEEA ELENA
20 PANTAZI MIHAI
21 PÎRVU LORIN NICOLAE
22 POPA HORIA
23 POPICA ANDREI
24 ROMAN ADRIAN
25 SCORUS EDUARD
26 STÂNGA MARIA MADALINA
27 TEODORESCU DRAGOT TOMA
28 TINCU DARIA ALEXANDRA
29 TOLNAY CRISTIAN

TABEL NOMINAL CU ELEVII CLASEI I  B - 2013-2014

PROGRAM PRELUNGIT - INV. CONSTANTINESCU IONELA

1. AVRAM ALEXANDRU
2. BESCHEA MIHAIL DANIEL
3. BICA DARIA
4. BLAJ ANA MARIA
5. BUDACU STEFAN
6. BULARCA ALEXANDRU
7. CALUGAR ROBERT NICOLAE
8. CONSTANTINESCU CEZAR DARIUS
9. CRAP DENIS STEFAN
10. ENACHE AMALIA
11. FURTUNA ALEXANDRA STEFANIA
12. GEORGESCU ANDREI
13. GRAITER ALEXANDRU
14. HANGANU MARA
15. HEGHIBELI ELENA MARIA
16. MARINACHE LUCAS
17. MIHAICA ANDREEA MIRUNA
18. NICA VICTOR
19. ORBAN VICTOR
20. POPA ALEXANDRA
21. POPESCU SEBASTIAN
22. STANCESCU BIANCA
23. SZASZ DAVID
24. SIPOS IULIA MARIA
25. TOHANEAN TUDOR ANDREI
26. VERIGUT DENNIS ANDREI
TABEL NOMINAL CU ELEVII CLASEI   I  C - 2013-2014

PROGRAM NORMAL  -  INV. NEGRU ALEXANDRA

1. ALUPOAE MARIO STEFAN
2. BARBU STEFANIA
3. CHIUJDEA ADINA GABRIELA
4. CIOACA ELIZA IOANA
5. CIOBOTARU CALIN RADU
6. CIOCAN MIHNEA GABRIEL
7. COSTEA DENNIS
8. DAVIDESCU ANDREI TUDOR
9. DIDILA NAUMI
10. DUSA TEODORA
11. GRIGORAS RADU TOMA
12. LUNGU ROBERT ANDREI
13. MARSAVELA IOSIF FLORIN
14. MIHAILA DARIA IOANA
15. PANAETE MARIA PAULA
16. PUNGA ALEXANDRA MARIA
17. REZMERITA SERGIU GEORGE
18. ROGOZEA ALEXANDRU MIHAI
19. SAVIN RIANNA THEODORA
20. SERBAN SEBASTIAN
21. SUSMA ANDREEA MARIA
22. TODORACHE TUDOR
23. USZOGES BEATRIX BIANCA
24. VORNICEANU RALUCA

TABEL NOMINAL  CU ELEVII CLASEI  I  D - 2013-2014

PROGRAM NORMAL  -  INV. KOLLIAS BIANCA

1. BAGACEAN  DAMIAN
2. BAGACEAN DARIUS
3. BOAMFA MEDEEA
4. BORCEA IOANA
5. BORCILA DENISA
6. CÂRSTEA IOANA
7. COZMA CARINA ROMINA
8. CRUCERU ANDREI
9. DANCU - STOENESCU MARIA
10. LAKATOS ANDREEA - MARIA
11. LUPOAIE STELUTA ADRIANA
12. NASUESCU RALUCA MIHAELA
13. PANA ALEXANDRA EMILIA
14. POPESCU MIRIAM
15. POSTOLACHE SEBASTIAN DRAGOS
16. PUSCAS FLORIN RARES
17. SALLOS FLORIN IULIAN
18. SANDULESCU ANDREEA DIANA
19. SOMESAN LARISA ANDREEA
20. VLADAREANU ANA MARIA
21. ZANOAGA TUDOR
TABEL CU ELEVII CLASEI a V-a A AN SCOLAR 2013 -2014

PROGRAM PRELUNGIT
DIRIGINTE PROF. LEAHU VERONICA

1. ACSINTE LORENA
2. ARVENTE TUDOR
3. BÂGIU-GAVRILA ADELINA
4. BÂRLIGA IOANA
5. BELL RAZVAN
6. BÎRLADEANU DRAGOS - CONSTANTIN
7. CACINA DANIEL - ANDREI
8. COTRUS MIHAI
9. CROITORU DANIA
10. DASCALU BIANCA MARIA
11. DASCALU MALINA CRISTINA
12. FERCU BOGDAN
13. FLORESCU MARA
14. GHERGHEL -BUTAN MIHNEA
15. HOHOIU DAVID - ANDREI
16. HOPÂRTEANU BOGDAN
17. ILIE DANIEL IOAN
18. ILLYES VLAD
19. KOCSIS VICTOR
20. LET DENISA - IOANA
21. LITRA CRISTIAN
22. MIHU ALINA
23. MIREA DRAGOS
24. MUNTEANU IULIA - IOANA
25. OLARI GEORGIANA - ANDREEA
26. PANTAZI ANDREI
27. PARASCHIV GEORGIANA
28. PETER ANDREI
29. POGOCEANU ALEXANDRA
30. RECHITEAN GEORGE
31. SCORUS  ALEXANDRA
32. STEFAN RAMONA - MARIANA
33. TOLNAY ALEXANDRA - MARI
TABEL CU ELEVII CLASEI a V-a B AN SCOLAR 2013 -2014

PROGRAM NORMAL
DIRIGINTE PROF. RAICU LAURA

1. BADEA ANDREEA ELENA
2. BALTAG IONELA - DANIELA
3. BOBOC BIANCA - ELENA
4. BOSTIOG DENISA
5. BUTA RAMONA - CRISTINA
6. CATALUI MIHAI
7. COCIORVA - SUTEU TEODORA
8. COJOCARU RALUCA - GABRIELA
9. COSESCU RADU - CHRISTIAN
10. DE CICCO LUCA
11. DIMITRIU IOAN VICTOR
12. DOBRINOIU ROBERT ANDREI
13. DUTU SABINA MARIA
14. GAVRILA ALEXANDRA IOANA
15. GROZA ALEX ILIE
16. IACOB ANDREI VERGIL
17. ILIES FLAVIA ALEXANDRA
18. MOARCAS COSMIN IONUT
19. MOLDOVEANU DENISA ELENA
20. MUSAT ANDRADA STEFANIA
21. NEACSU CATALINA  ALEXANDRA
22. PETER MELINDA
23. PICU IZABELA ADINA
24. PINTILIE EMANUEL
25. POPA ILIE
26. POSTELNICU ALEXANDRU IOAN
27. STEFANESCU CRISTIAN - OVIDIU
28. STOICA ALEXANDRU COSMIN
29. STROIE ANA LARISA
30. SURUBARIU ALEXANDRA MARIA
31. TOMOILA ANDRA ELENA
32. TENEA IULIA
33. UNGUREANU SERBAN MIHAI
TABEL CU ELEVII CLASEI a V-a C  AN SCOLAR 2013 -2014

PROGRAM NORMAL
DIRIGINTE PROF. RADU GEORGETA

1. ANDRIES VLAD GEORGE
2. ANTONICA LEONARD
3. BOROS ANDREEA ANASTASIA
4. BUCUR ALEXIA
5. CIOBOTEA CONSTANTIN ROBERT
6. CIUREA DAVID ADRIAN
7. COZMA ALIN CRISTIAN
8. DOROS IOAN CRISTIAN
9. DRAGOMIR MIHAI
10. HAJDAR FRANCISC
11. IOSIF ALEXANDRA
12. IRIMIA RAZVAN ANDREI
13. JINGA DANIELA ALEXANDRA
14. KOMAN ALEXANDRU
15. MANEA ANA MARIA CRISTINA
16. MARICA RARES VIOREL
17. MATEI RAUL PETRE
18. MURARU DIANA MARIA
19. NEAGOE MARIUS ANDREI
20. NICODIM ALEXANDRA CRISTINA
21. PANTAZI ANDREI
22. PATRASCAN FLAVIA KARMINA
23. PRICOPE ELIZA TIMEEA
24. ROMAN ADRIAN
25. SILADE COSMIN GABRIEL
26. STOICA AUREL
27. STOICA IRINA GABRIELA
28. TAUS CATALIN MARIAN
29. BERCEANU MARIUS PETRE
30. TURCUTA ANDRADA IOANA
31. URICH MARTIN
32. VÎRLAN RAZVAN GABRIEL
33. VOICU SARA



















 
 
 
 
CENTRUL DE CONCURS NR.2 - LICEUL TEORETIC "JOHANNES HONTERUS" BRASOV
?COALA GIMNAZIALA NR.11 ”?TEFAN OCTAVIAN IOSIF” BRA?OV

GRAFICUL DESFASURARII INSPECTIILOR SPECIALE LA CLASA
PENTRU CANDIDATII ÎNSCRISI LA CONCURSUL DE TITULARIZARE - 2014
DISCIPLINA  MATEMATICA


Nr.crt. Numele si prenumele candidatului Ziua Ora Clasa
1 ROSCA I. DELIA MARIA 02.06.2014 08:00 a VI-a
2 SMUC M. MIHAELA 02.06.2014 10:00 a V-a
3 STOICA A. ALEXANDRU 02.06.2014 11:00 a VII-a
4 SUCACIU G. ALINA SIMONA 04.06.2014 09:00 a VII-a
5 TANASE T. CARMEN PATRICIA 03.06.2014 11:00 a VIII-a
6 TICOIU M. LUCIAN 04.06.2014 11:00 a VII-a
7 ZAMFIR M. CORINA GRATIELA 03.06.2014 10:00 a VIII-a
GRAFICUL DESFASURARII INSPECTIILOR SPECIALE LA CLASA  PENTRU CANDIDATII ÎNSCRISI LA

CONCURSUL DE TITULARIZARE - 2015

DISCIPLINA  MATEMATICA
Nr. crt. Numele si prenumele candidatului Clasa Tema lectiei / Tipul lectiei Ziua Ora
1 RAICU M. MIHAELA a V-a B Unitati monetare / Predare marti - 2 VI 12,00
2 REVESZ E. ELENA IRINA a V-a C Unitati de masura pentru timp / Predare marti - 2 VI 14,00
3 ROSCA I. DELIA MARIA a VIII-a D Probleme care se rezolva cu ajutorul ecuatiilor si sisteme de ecuatii / Consolidare vineri - 5 VI 11,00
4 SAVA D. ELENA a VIII-a D Piramida / Recapitulare miercuri - 3 VI 09,00
5 STANCIU M. ALINA CRISTINA a VII-a A Poligoane regulate / Predare miercuri - 3 VI 10,00
6 STOICA A. ALEXANDRU a VIII-a A Functii / Recapitulare miercuri - 3 VI 11,00
7 STOICA V. MONICA ANDREEA a V-a A Unitati de masura pentru timp / Predare miercuri - 3 VI 12,00
8 STRATULAT L. ALEXANDRA a VII-a B Probleme care se rezolva cu ajutorul ecuatiilor / Consolidare miercuri - 3 VI 13,00
9 STROE I. FLORIN COSMIN a VII-a B Inecuatii / Predare joi - 4 VI 08,00
10 TARANU A. IONELA NICOLETA a VIII-a C Corpuri rotunde / Recapitulare joi - 4 VI 09,00
11 TOGANEL S. ALINA MIHAELA a VII-a A Inecuatii / Predare joi - 4 VI 10,00
12 TRIFA D. ALEXANDRU IOAN a VI-a A Inecuatii în Z / Predare joi - 4 VI 11,00
13 TUDOR A. ANDREEA ELENA a VI-a B Inegalitati în triunghi / Predare joi - 4 VI 12,00
14 URDEA S. ALEXANDRA a VIII-a B Corpuri rotunde / Recapitulare vineri - 5 VI 10,00
15 URETU I. MARIUS DUMITRU a VIII-a A Piramida / Recapitulare miercuri - 3 VI 08,00
16 URETU R. VASILICA GEANINA a VI-a A Probleme care se rezolva cu ajutorul ecuatiilor / Predare vineri - 5 VI 12,00
17 ZAMFIR M. CORINA GRATIELA a VII-a C Poligoane regulate / Predare vineri - 5 VI 13,00
 
GRAFICUL DESFASURARII INSPECTIILOR SPECIALE LA CLASA PENTRU CANDIDATII ÎNSCRISI LA
CONCURSUL DE TITULARIZARE / SUPLINIRE - 2015

DISCIPLINA LIMBA SI LITERATURA ROMÂNA,  ELEMENTE DE PEDAGOGIE SCOLARA SI ELEMENTE DE DIDACTICA GENERALA APLICATE DISCIPLINELOR DIN ÎNVATAMÂNTUL PRIMAR
 
 
REZULTATE OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA
ETAPA JUDETEANA
27 FEBRUARIE 2016
 
REZULTATE CONTESTATII OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA

etapa judeteana

27 februarie 2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
În atentia absolventilor Scolii Gimnaziale Nr. 11 ”St. O. Iosif” Brasov, sefi de promotie:

Anul acesta scoala noastra împlineste 60 de ani de la înfiintare. Aniversarea va fi marcata de o festivitate care va avea loc vineri, 17 iunie 2016, ora 10, la Sala ”Reduta”. Sunt invitati sa participe sefii de promotie ai tuturor generatiilor de absolventi.

Va rugam sa confirmati participarea pâna la data de 5 iunie, la numarul de telefon 0722.668.426.
                                                                                                                      prof. Viorica Nicolae